• Свеж
Legrand - Да Помине & Сејмор Помине & Сејмор 3780 Ѕид Плоча Дуплекс Receptacle W/Маска

Legrand - Да Помине & Сејмор Помине & Сејмор 3780 Ѕид Плоча Дуплекс Receptacle W/Маска

DEN 242.64

Од стока
Достапно.

Најширока линија во индустријата.Опфаќа согласност со 2005 NEC дел 406.8(А) и 406.8(Б)(2). 3780 серија имаат две флип капаци. 3726 серија имаат еден флип капак. 3780. ВП покрие DUP horz или Vert монтажа .Најширока линија во индустријата.Опфаќа согласност со 2005 NEC дел 406.8(А) и 406.8(Б)(2). 3780 серија имаат две флип капаци. 3726 серија имаат еден флип капак.

За производот

Купувачите избираат и