• Свеж
WIRESTER Двојно Банда-1 Дуплекс Штекер Капак и 1 Toggle Светлина Switch Плоча/Ѕид Плоча Покрие - Цврсти Омилен Црвен

WIRESTER Двојно Банда-1 Дуплекс Штекер Капак и 1 Toggle Светлина Switch Плоча/Ѕид Плоча Покрие - Цврсти Омилен

DEN 391.20

Од стока
Достапно.

УБАВА МАНТИЛ ЗА СВЕТЛИНА SWITCH - го Заменува постојните домаќинство светлина вклучите или штекер стандард бела покривка, одговара на сите стандардни домови, канцеларија или дневна простори.СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од поликарбонат термопластични кој е лесен и издржливи.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на БИЛО кој ЅИД - 4.56 инчи x 4.5 инчи (11.59 cm x 11.43 cm) за Двојно банда-1 излез и 1 светлината прекинувач поклопец.ВИСОК ДЕТАЛЕН ДИЗАЈН - Јасно и живописни бои, донесе вашиот ѕид нов и свеж изглед.Боја : Цврсти Омилен Црвен.

За производот

Купувачите избираат и