• Свеж
5 Pack - ELECTECK 1-Банда Метал Празен Ѕид Плоча, Не-корозивен Нерѓосувачки Челик Не Уредот во Штекер Маска, Стандардна Големина 4.52 x 2.77, Сребро.

5 Pack - ELECTECK 1-Банда Метал Празен Ѕид Плоча, Не-корозивен Нерѓосувачки Челик Не Уредот во Штекер Маска,

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Потсетување : Item бродови со сина или јасно пластика филм кој мора да се отстранат пред да инсталација.Најдобар натпревар со стандардна големина 1-банда ѕид на кутијата, капакот нема уред ѕид кутија.Боја исти завртки вклучени. 304 индустриски одделение од нерѓосувачки челик материјал, анти-корозија, отпорни на оган, трајни производи за корозивни и суровата средина.Мазна и четка заврши со крива рабови се спротивстави на прашина акумулација, лесен за чистење.За комерцијални и станбени апликации. 3-годишна гаранција.Објектот Пакет Количина : 5.

За производот

Купувачите избираат и