• Свеж
Уметноста Плочи Дуплекс Штекер Покрие Метал Ѕид Плоча - Школки на Плажа

Уметноста Плочи Дуплекс Штекер Покрие Метал Ѕид Плоча - Школки на Плажа

DEN 286.80

Од стока
Достапно.

Плажа тема печатени слика на 1 банда штекер покрие цврст метал Ѕид плоча.Уметноста Плочи Електрични Дуплекс Штекер Покрие Wallplate / Прекинувач Плоча - Школки на Плажа.Школки на Плажа - Една Банда дуплекс штекер покрие Ѕид Плоча - Size : 4.5 x 2.75. НАПРАВЕНИ ВО САД : Дизајн е директно печатени на метал switch плоча.ЦВРСТ МЕТАЛ : УВ излечи, високо сјаен финиш, штити од гребнатинки и гребнатини.Боја исти завртки се вклучени.Спајс до вас дома со Уметност декоративни Плочи печатени ѕид плочи.Појавување на LED Ноќ Светлина, може да се најде од страна на пребарување asin број B07 XNHX39 H.Стил : Штекер.

За производот

Купувачите избираат и