• Свеж
Сина, Сива Дуплекс Штекер Покрие Ѕид Плоча Стандардна Големина Уметност Декоративен Поклопец

Сина, Сива Дуплекс Штекер Покрие Ѕид Плоча Стандардна Големина Уметност Декоративен Поклопец

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Сина и Сива Дуплекс Штекер Покрие Ѕид Плоча Плоча димензии : 4.9" L x 5.0" В Изработени од поликарбонат термопластични материјали за максимална отпорност на влијание, абразија, бледнее, промена на бојата и издржливост.Отпечатоци се со задебелени букви и претерани, кои се погодни за ентериерно уредување и да ви донесе визуелно уживање.Wallplate уметност декоративен поклопец е совршен избор за да се прилагоди на ентериер соба атмосфера.Монтажа завртки во соодветен финиш се вклучени за лесна инсталација.Нашиот ѕид уметност пивце ќе го разубават вашиот ентериер простор во невообичаено начин.Тие најчесто се користат за декорација на домот (во спалната соба, дневна соба или кујна), тие даваат неверојатна сила, исто така, во други, но како што се : канцеларии, ресторани, чекалните, купатило..исто така се добар подарок идеи за вашите пријатели.Боја : Сина и Сива 3 | Големина : Дуплекс Штекер Капак.

За производот

Купувачите избираат и