• Свеж
Завива Волци Двојно Toggle Светлина Switch Ѕид Плоча (Двојно Смениш, Црна)

Завива Волци Двојно Toggle Светлина Switch Ѕид Плоча (Двојно Смениш, Црна)

DEN 426.00

Од стока
Достапно.

Фабрикувани од 18 мерач челик - силни и издржливи.Ѕид плоча е рамна и е реверзибилна.Тоа може да биде инсталиран со двете страни свртени надвор.Нашиот потпис рамен дизајн додава уникатен и безвременски изглед на секоја соба!.Монтажа завртки вклучени.Прав грб заврши - високо квалитетни и издржливи.Ова е печен-на крај дека ќе застане на тестот на времето.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!Секој ѕид плоча се продаваат поддржува Американските производство и мали семејни бизниси.Од 1994 Година, Иновативни Fabricators, Inc.е дизајнирање и производство на метални уметност производи за промет на големо и мало пазари.Нашата корпоративна во сопственост дизајни се зголемија во линија од над 1,500 уникатни предмети, и ние продолжуваме да додадете повеќе како нашите потреби на клиентите се развива.Сите наши дела започнува како рачно цртање со нашите во куќата дизајнери.Овие оригинални дизајни се тестирани и префинет, тогаш фабрикувани и заврши на сајт за да се обезбеди највисок квалитет и конзистентност на финалниот производ.

За производот

Купувачите избираат и