• Свеж
Продавачот Објавување Класици: Ultimate Автомобили 2022 Ѕидниот Календар 16-Месечно (CA-1232)

Продавачот Објавување Класици: Ultimate Автомобили 2022 Ѕидниот Календар 16-Месечно (CA-1232)

DEN 318.24

Од стока
Достапно.

Оваа календарот е врвен колекција од класичните автомобили кои датираат од златното доба на моторни возила, и вклучува фотографии нагласувајќи дизајн моменти, и кратка историја на секој автомобил.Големи, лесен за употреба, 12" x 12" full-страница мрежи со мали at-a-glance месец мрежи.Бонус септември - декември 2021 календар се шири.Ги вклучува сите големи САД, Канада, Велика Британија, Австралија и Нов Зеланд празници & месечината фази.Четири-печатење во боја со текот на еколошки соја-врз основа на мастила и здрав УВ заштитен капак.Боја : Автомобили Овој календарот е врвен колекција на класични автомобили од златното доба на моторни возила дизајн.Автомобилите биле фотографирани од неколку агли, со потенцирање на нивните дизајнерски детали.Кратка историја на секој автомобил е вклучена со мотор и перформанси информации и белешки за дизајн моменти, што го прави ова вреднува водич за било кој автомобил љубовник.

За производот

Купувачите избираат и