• Свеж
Gunes Исламската Овална Ѕиден Часовник Дома Декор Аллах Злато и Бела x 12.5 14.5 во

Gunes Исламската Овална Ѕиден Часовник Дома Декор Аллах Злато и Бела x 12.5 14.5 во

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

Злато и Бела акрилна ѕиден часовник потенцирана во rhinestones.Името на Аллах во арапски calligraphy во центар.Совршен Муслимански подарок за Eid, Shahadah, Рамадан, итн.Може да се закачи на ѕид или полица со користење прилог екранот стојат. 32 x 37cm (x 12.5 14.5 во).Убава украсни Исламската Ѕиден Часовник со "Алах" на арапски calligraphy во центар.Украсени во rhinestones.Зема еден АА батерија (не се вклучени).Направен во Турција.

За производот

Купувачите избираат и