• Свеж
IWA КОНЦЕПТ Дрвени Акрилик Повеќе Парчиња Ayatul kursi |Исламската Ѕидни Декорации | Модерни Муслимански Housewarming Подарок | арапски Calligraphy | Куранот Ѕид Уметност ( Среден 26x20 ?

IWA КОНЦЕПТ Дрвени Акрилик Повеќе Парчиња Ayatul kursi |Исламската Ѕидни Декорации | Модерни Муслимански Housewarming

DEN 2095.20

Од стока
Достапно.

✅ ИСЛАМСКАТА CALLIGRAPHY Вештини кои се развиле во текот на вековите дојде во постоење во нашите decors со нашата модерна интерпретација. ✅ СЈАЈНА ДРВЕН ДЕКОР Нашите Дрвени Исламската Ѕид Decors се направени од 6 мм дебел ecofriendly МДФ (Средна Густина fiberboard).Сјајна акрилик слој се нанесува за сјајна огледало ефект. ✅ ИДЕАЛЕН РАМАДАН ДЕКОРАЦИЈА ќе го подобрите атмосферата на вашиот дом за време на Мубарак Рамадан месец/eid и да ве потсетам на Исламските вредности секој пат кога ќе се погледне во него. ✅ МОДЕРНА & ЕЛЕГАНЦИЈА во ПОТРАГА Ние нудиме модерен и елегантен алтернативи, наместо на стариот fashionad decors дека не ги одразуваат убавината на calligraphy. ✅ ИСЛАМСКАТА ПОДАРОК Ние нудиме најпознатите скапоцени вештини кои може да се надарени на вашиот Муслимански пријатели.Повеќето значајна алтернатива за брак, роденден, денот на мајката, таткото ден, eid, рамадан или housewarming подарок.

За производот

Купувачите избираат и