• Свеж
Бела-Роџерс 37C73U-168 Серија 37C Природен Гас Бојлер Контрола, 1/4 месо тело Должина, 70 Степен - 160 Степен F Температура Опсег

Бела-Роџерс 37C73U-168 Серија 37C Природен Гас Бојлер Контрола, 1/4 месо тело Должина, 70 Степен - 160 Степен

DEN 2148.48

Од стока
Достапно.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Автоматско shut-исклучување на главниот и пилот гас во случај на пилот неуспех.Пилот гас петел со безбедно осветлување функција и филтер.Температура прилагодување.Цела притисок допрете.Вграден-Во Д. В. К. (Енергија Отсечени) не-велосипедизам висок лимит.Бела-Роџерс 37 C73 U-168 Серија 37 C природен гас бојлер контрола, 1/4 инчи месо тело Должина, 70°-160° С температура на опсег.Направен во сад.Произведени од страна на белата Роџерс.

За производот

Купувачите избираат и