• Свеж
Прозорец за Аларм Пакет на 4 Вратата, Аларм Анти-Кражба Аларм Ултра-Тенок за Вратата и Прозорецот 125dB Гласно Стаклото се Скрши, Вибрации Сензор Сигнализација со 3 Нив

Прозорец за Аларм Пакет на 4 Вратата, Аларм Анти-Кражба Аларм Ултра-Тенок за Вратата и Прозорецот 125dB Гласно

DEN 598.80

Од стока
Достапно.

????УЛТРА-ТЕНОК И КОМПАКТЕН : Лесно да го инсталирате во многу поинакво место.вграден-во сензорот детектира вибрации и емитува 120 d B алармот да ве предупреди на потенцијална се пробие и да се плашиш далеку провалници. ????ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА, БЕЗ ЖИЦИ, БЕЗ МАГНЕТ : Нема жици е потребно, Без магнет, едноставно кора и се држи аларм од каде што треба.Совршен за секој прозорец (вклучувајќи лизгачки прозорци) во вашиот дом, гаража, канцеларија, RV, dorm соба. ????Се ЧУВСТВУВААТ БЕЗБЕДНО ДОМА : Ако сте биле во потрага за сигурен Прозорец Алармот, а потоа вашето пребарување е завршена!Тоа е затоа што нашиот производ е напредна Вибрации Сензор кој детектира најмала вибрации или шок од прозорецот стакло.Ова е одлична за вас, бидејќи ќе бидат безбедни и заштитени во вашата куќа во било кое дадено време, гарантирано!. ????ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ ВО САМО 1 МИНУТА : 4 Аларми имаат 12 x LR44 инсталирани Батерии.Нашите Стаклото се скрши аларм е дизајниран да одговара на секој прозорец и може да се инсталира за помалку од 1 Минута без барање на дополнителни алатки!Едноставно додадете самолепливи Статични Стакло Слој до прозорецот и го стави на вашиот Аларм уред по пилинг исклучите некоја заштитна фолија на врвот на тоа. ????БЕЗ РИЗИК ГАРАНТИРА!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30 ден без ризик, не-глупости 100% Пари Гаранција за враќање.Или сте воодушевени, или ние не сакаат вашите пари!.

За производот

Купувачите избираат и