• Свеж
Kenney Уметности и Занаети Прозорец Завеса Holdback Пар, Масло Протри Бронза

Kenney Уметности и Занаети Прозорец Завеса Holdback Пар, Масло Протри Бронза

DEN 278.64

Од стока
Достапно.

Сет од 2 Завеса Holdbacks со декоративни finials.Акцентот вашите завеси додека ги држи назад.Монтажа на хардвер и инструкции за инсталација се вклучени.Масло протри бронза заврши.Метал со смола finials.Големина : Holdbacks.

За производот

Купувачите избираат и