• Свеж
Завеса Holdbacks за Ѕид - 2 парчиња Завеса Tiebacks Куки со Јасни Кристална Топка - Модерна Метални Украсни Прозорец Драпериите Завеса Носителот, Сребро.

Завеса Holdbacks за Ѕид - 2 парчиња Завеса Tiebacks Куки со Јасни Кристална Топка - Модерна Метални Украсни

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

МОДЕРЕН ДОМ ОРКЕСТАРОТ : XUIKEXY Завеса holdbacks со проѕирен пенливи стакло кристална топка и направи неверојатни визуелни ефекти во соба која го одликува вашата бојадисана, одличен прилог на завеси.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : драпериите куките се направени од високо-квалитет метал, кој е постабилна и издржливи.Го бранеа никел има мазна површина, не е лесно да се оксидираат, и го спречува ' рѓа.ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ЗАВЕСИ : завесата носители донесе двојно-дупка дизајн, кристално завеса holdbacks не бара ремени.Лесно да се одржи или да се олабави завеси од двете страни на прозорецот.БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : U-облик на метални завеса куките се лесно да го инсталирате, со завртки.Вие само треба шрафцигер или вежба малку да го инсталирате.Завесата одредување кука може да се инсталира во три агли : хоризонтална, вертикална, или наклонети.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : завесата вратоврска кристал клипот има едноставен облик, погоден за разни декоративни стилови.Тоа исто така може да се користи како ѕид кука.Тие се многу погодни за дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, бања, децата соба.Кристално завеса holdbacks блесне во светлина и направи неверојатни визуелни ефекти во соба која го одликува вашиот седи соба, дневна соба, итн, одличен прилог на завеси.завеса tieback куки добро се совпаѓаат со било кој простор декорација.Совршени за дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, бања, и за статистика, итн.Постои пенливи кристална топка на врвот на завесата кука.Тоа е многу убава.Во прилог на одредување на завеси, XUIKEXY куки, исто така може да се користи за да се откажам облека, капи, крпи, итн.Завесата се врзуваат кука е направен од високо-квалитет на метални материјали.со полиран површина која е отпорност на корозија, деформација отпор, и добар сјај, не е лесно да се оксидација и згаснат.

За производот

Купувачите избираат и