• Свеж
Sumnacon 2 Парчиња Алуминиумска Легура Завеса Holdbacks - Декоративни Ѕид Монтирани Драпериите Tiebacks со Завртки, Тешки Прозорецот Третман Holdbacks за Дома Декор, Сребро.

Sumnacon 2 Парчиња Алуминиумска Легура Завеса Holdbacks - Декоративни Ѕид Монтирани Драпериите Tiebacks со Завртки,

DEN 1956.00

Од стока
Достапно.

✿Трајни едноставен, практичен и најекономичен начин да ги красат домот дома. ✿Добар дар : Овие драпериите tiebacks се навистина добри подароци за вас да го споделам со вашето семејство и пријатели, тие ќе одговараат на вашиот драпериите род finials совршено, и да додадете на убавината и боја во вашиот дом. ✿Големина Информации : 12 x 12.5 cm/4.7 x4.9"(Lx W).Објектот големина е означен на сликата во детали, ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ако постои било каков проблем, добредојдени да ни ги испратите на е-маил.Ви благодариме!.Објектот Пакет Количина : 2 | Боја : Сребро.

За производот

Купувачите избираат и