• Свеж
VRSS Завеса Tiebacks Драпериите Holdbacks Едноставна Гроздобер Стил (2 парчиња Црна)

VRSS Завеса Tiebacks Драпериите Holdbacks Едноставна Гроздобер Стил (2 парчиња Црна)

DEN 182.16

Од стока
Достапно.

【Материјал】 : Умре-кастинг Алуминиум, со умре-кастинг технологија, овој објект има висока јачина делови и многу добра завршна површина и точност, што значи добра отпорност на корозија, ниска густина, голема димензионална стабилност. 【Големина】 : 6 инчи во Должина од 3 инчи Ширина. 【Лесно се Инсталира】 : Дојде со Квалитетот Scerws и заштита. 【Едноставна Тенок Дизајн】 : Едноставен, но Класичен, прикажувајќи одличен вкус на сопственикот. 【Мултифункционален】 : Не само за бесење завеси, исто така, може да се користи за haging завеса род, грб или други работи.Клиентите се гениј!Дефинитивно Голема Купи!.

За производот

Купувачите избираат и