• Свеж
Завеса - Holdbacks - Носител - Куки - за Ѕид, Декоративни Метал Бронзени и Златни Листови Облик Tiebacks за Drapes (Бронза)

Завеса - Holdbacks - Носител - Куки - за Ѕид, Декоративни Метал Бронзени и Златни Листови Облик Tiebacks за

DEN 1420.80

Од стока
Достапно.

【Елегантен и Префинет】Оваа елитното рачно изработени лист облик завеса holdbacks и нејзините скапи electroplating површината ви донесе вонредни визуелно чувство, тоа апсолутно ќе го направат вашите пријатели и семејството не може да им помогне, но се запре и да зјапа во неа. 【Генијален Изработка】неверојатната приказна скриени зад овој лист облик завеса ѕид носители, нашите стотици професионални занаетчии направивме овој практичен и убава лист-форма завеса кука по 11 години. 【Лесен за Инсталација】Ние обезбеди шарени графика инструкции за инсталација книга, и да дојде со завртки, подлога, и малку ситни Ален-клуч вид алатка за отстранување/ прилагоди на насоката на листовите, како ви се допаѓа, дури и дете може да го инсталирате лесно. 【Совршена Големина】Алуминиум материјал нуди голема допир, совршен производ големина (4.5 во * 3.3 во) се погодни за сите големината на прозорецот.На трајни и мазна металната, никогаш не го оштети вашиот завеси и одлична засекогаш. 【Сите доживотно По Продажба на Услуги】никогаш не треба да се грижите за тоа дали ќе жалам за купување, ќе ви обезбеди со 100% враќање и замена услуга за сите на животот, ве молиме контактирајте со нас, без разлика што hava на сите прашања и ќе се пријателски одговор во 24hours.

За производот

Купувачите избираат и