• Свеж
18Qt холандски Печка Не Држи Тешки Мерач Алуминиум Големи Големи Оброците Тенџере Со Стаклен Капак За Здраво Готвење

18Qt холандски Печка Не Држи Тешки Мерач Алуминиум Големи Големи Оброците Тенџере Со Стаклен Капак За Здраво

DEN 1198.80

Од стока
Достапно.

НЕ-СТАП АЛУМИНИУМ материјал кој нема да направи вашата храна да се држиме до пан.VENTED СТАКЛЕН КАПАК & КУЛ ДОПИР riveted се справува значи дека нема повеќе изгореници и го прави полесно да се одржи дури и ако е жешко тенџере.ОГЛЕДАЛО ЗАВРШИ ВРВОТ КАПАК и надворешни стилски мат боја за појавување на било кујна изглед.НАПРАВЕН ОД тешки мерач алуминиум за дури и топлината.Машина за миење САДОВИ & ФУРНА БЕЗБЕДНО : машина за миење Садови-безбедно, печка-безбедно до 350 F. Алуминиум Не-Стап Слој холандски Печки се совршени за готвење голема, тие се исчисти брзо и лесно.Dual nonstick површина, калено стакло капак и машина за миење садови безбедно.Овие се одлични готвење садови за секојдневна употреба.Многу добро конструиран и направен да трае.Доаѓа со Гаранција од страна на Lavohome!.

За производот

Купувачите избираат и