• Свеж
Marquette Одлеаноци 4 qt. Леано Железо Холандски Печка (Мат Бела)

Marquette Одлеаноци 4 qt. Леано Железо Холандски Печка (Мат Бела)

DEN 1918.80

Од стока
Достапно.

Убаво емајлирани леано железо холандски печка е разновиден, лесно да се грижи за и чиста!ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!Фурна безбедно да се 500 степени Целзиусови.Фурна безбедно да се 500 степени Целзиусови.Светло обоени висок сјај внатрешни работи.Голема јамка се справува со што се лесен за контрола, со рерна mitts.Целосно рамен дното за да се подобри употребата на индукција се движи и стакло блузи.Боја : Мат Бела.

За производот

Купувачите избираат и