• Свеж
Marquette Одлеаноци 4 qt. Леано Железо Холандски Печка (Petoskey Сива)

Marquette Одлеаноци 4 qt. Леано Железо Холандски Печка (Petoskey Сива)

DEN 1918.80

Од стока
Достапно.

Убаво емајлирани леано железо холандски печка е разновиден, лесно да се грижи за и чиста!ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!.Фурна безбедно да се 500 степени Целзиусови.Светло обоени висок сјај внатрешни работи.Голема јамка се справува со што се лесен за контрола, со рерна mitts.Целосно рамен дното за да се подобри употребата на индукција се движи и стакло блузи.Боја : Petoskey Сива.

За производот

Купувачите избираат и