• Свеж
Marquette Одлеаноци 4 qt. Леано Железо Холандски Печка (Железо Црвена)

Marquette Одлеаноци 4 qt. Леано Железо Холандски Печка (Железо Црвена)

DEN 1845.60

Од стока
Достапно.

Убаво емајлирани леано железо холандски печка е разновиден, лесно да се грижи за и чиста!ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!.Фурна безбедно да се 500 степени Целзиусови.Светло обоени висок сјај внатрешни работи.Голема јамка се справува со што се лесен за контрола, со рерна mitts.Целосно рамен дното за да се подобри употребата на индукција се движи и стакло блузи.Боја : Црвен Железо.

За производот

Купувачите избираат и