• Свеж
Littkis 8pcs Широк Headbands за Девојки Памук Бебе Девојка Headband Еластична Девојка Коса Додатоци 0-8 Години за Новородено Бебе Дете Деца Тинејџер

Littkis 8pcs Широк Headbands за Девојки Памук Бебе Девојка Headband Еластична Девојка Коса Додатоци 0-8 Години

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

✅【8 БОИ】 - 8 бои на бебето headbands ќе одговара на било какви облека,сте сигурни да се најде совршен headband за појавување на секој облека. ✅【ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ】 - девојки headbands им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето!Оваа headband ќе ги собере сите возрасти!Нашите една големина која е идеална за сите headbands се во можност да обезбеди неверојатна надградливоста, така што нашите бебе headbands може да расте од новородените & младата& дете&Деца до тинејџер. ✅【МЕК МАТЕРИЈАЛ】 - Овие headbands за девојки е направен од мек памук и spandex материјал,еластичен headband одговара најмногу од сите. ✅【СОВРШЕНИ ЗА ПОДАРОЦИ】 - новороденото headbands за девојки се совршен подарок за секоја пригода!Родендени, Бебе Туш, Бебе Подароци, Божиќ, Семејна фотографија, празник!Нашата симпатична, луксузен и уникатен лакови се совршен коса додатоци за вашето новороденче фотографии. ✅【РАКА МИЕ САМО】 -На headbands за години девојки не може да биде машина за измиени.Pleasegently рака-измијте го и оставете ја да air dray, не треба' t биде изложен на сонце.На headbands за девојки е направен од мек памук и spandex материјал.Девојките headbands им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето!Оваа headband ќе ги собере сите возрасти!Нашите една големина која е идеална за сите headbands се во можност да обезбеди неверојатна надградливоста, така што нашите бебе headbands може да расте од новородените & младата& дете&Деца до тинејџер.

За производот

Купувачите избираат и