• Свеж
Vinsguir Mens Headband (4 Парчиња), Спортски Headbands за Мажите, Тренингот Додатоци, Пот Бенд, Пот Wicking Главата Бенд Sweatbands за Водење на Фитнес Тренинг Тенис и Кошарка, Фудбал, Унисек

Vinsguir Mens Headband (4 Парчиња), Спортски Headbands за Мажите, Тренингот Додатоци, Пот Бенд, Пот Wicking

DEN 559.20

Од стока
Достапно.

【Ултра Зафат Материјал】 Кога станува збор за nonslip безбедност, нашите специјално помеша материјали се најдобри од најдобрите.Слајд доказ sweatbands да ги запре од лизгање исклучите вашиот шеф.Како овие headwraps или gymwraps остане удобно на главата, може да бидат сигурни за фокусирана пракса и подобрени перформанси. 【Еластичен 0.5 mm за Зелен ќе се најде на повеќето ефективни спортски производи треба.Како еден од најдоверливите брендови, Vinsguir headbands се доволно силни за да се справи со кадрава коса и да ја задржите вашата фризура во совршенство и да се справи потење, без да предизвика притисок или непријатност.Vinsguir мажите тренингот headbands се совршени за различни типови на вежбање се : пешачење, качување на планината, Карате, кардио, џогирање или дури и работат во Маратон како шампион, тимски спортови како Рагби, пливање во топлината на летото/јули, или едноставно одење да уживаат во нежни бриз.Тие се идеален додаток за мотоцикл велосипедисти, велосипедистите, спортисти кои играат голф, софтбол, бокс рефлекс топката да им донесе повеќе свеста на тренингот себе во текот на играта.Се посветам на вашиот рамен стомак со неа и забавувајте се!.Еластичен, дише материјал, се вклопуваат речиси секој главата големина и облик, апсорбира и голем под главата брзини кои се користат во секојдневната работа, како што се градежните работи, воена служба, па дури и готвење!.Нашите домот дизајнер headbands имате едноставен изглед и се чувствуваат удобно дека ги прави идеален за било која активност што бара да носи маска за долги периоди, како патување или работат надвор.Нивниот класичен дизајн оди со различни стилови на облека : tracksuits, хулахопки, панталони, џемпери, јакни, и разни додатоци : bandanna, шамија и очила.Идеален подарок кој го става насмевка на вашето момче или девојка е среќен лице.

За производот

Купувачите избираат и