• Свеж
Адвокатско Headband - Унисекс Спорт Спортски Sweatbands за Тренингот, Трчање, Кошарка, Вежбање, Салата, Велосипедизам, Фудбал, Тенис, Јога - Широк Водат Влага Wicking Hairband Pack 3

Адвокатско Headband - Унисекс Спорт Спортски Sweatbands за Тренингот, Трчање, Кошарка, Вежбање, Салата, Велосипедизам,

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

❤️【Мека т грижете се, нека нашата практична headbands ви помогне.Linlook спортски headband е тенка, лесна, мека,пријатна и брзо сушење; Многу дише, трајни и пот-апсорбирање.Едноставен дизајн служи за различни цели.Тоа е најдобар избор за да направи да се чувствувате удобно додека тренингот.Со Linlook headband, ние и ветуваме дека вие не мора да се грижите за губење или пот добивање на вашето лице во текот на excercise.

За производот

Купувачите избираат и