• Свеж
TENGFENG Девојки Спорт Headbands Не се Лизга Hairband - Атлетик Зафат Еластична Еден Слаби Sweatbands за Водич Пот Кога се Работи Фудбал Кошарка Јога Тенис Велосипедизам 10 Парчиња

TENGFENG Девојки Спорт Headbands Не се Лизга Hairband - Атлетик Зафат Еластична Еден Слаби Sweatbands за Водич

DEN 263.52

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【НЕ се ЛИЗГА Headband】 : Внатре НЕ се ЛИЗГА дизајн, да им помогне на headband остане на чело добро .Нашата глава бендот има Не се лизга на зафат во внатрешноста,може да остане во тесна на вашата коса без разлика како ќе се работи надвор. 【БЕЗ ПОТ ВО ТВОИТЕ ОЧИ】 : Дали имате вашата коса, покривање на вашите очи додека вежбате?Или пот тура во очите?Обидете се оваа headband.Тоа ќе ви помогне да се исчисти вашиот непослушен коса и водич пот далеку од очите. 【ГОЛЕМИНА】 : Раководител Бенд Ширина-0.4",Турнеја-16.5",може да се протегала до 27".Еден Бенд,10 Различни Бои. 【РАЗЛИЧНИ КОРИСТИ】СПОРТ : Совршен за Атлетика, Фудбал, Џогирање, Кошарка, Јога, Трчање, Фитнес, Велосипедизам, Тенис, Пилатес, Качување, Голф, Сквош, Тренингот, Одбојка, Циклус, Фитнес и други.СЕКОЈДНЕВНИОТ Живот : Тоа може да се користи како нормален убавина headband и да уживаат во тоа на целиот ден секојдневно. 【УНИСЕКС HEADBAND 2. Овие headbands во популарната боја, погодна за мажите и жените најмногу век; 3. Не се лизга дизајн ви обезбедува поудобно искуство. 4. Тие, исто така, може да се примени како hairbands со својата добра еластичност.Појавување со вашата облека : Изберете од смели и стилски боја; Пар нашите headbands со тренингот облека или се меша и натпревар различни бои со вашиот омилен дресови и про спорт франшиза облека.Корисни додатоци во нашиот живот : Овие спорт headbands се добар начин да се задржи на косата и пот далеку од вашиот челото и очите удобно; Можете да ги користите за било рекреативни активности, спорт и вежби како што се фудбал, кошарка, мал фудбал, тенис, јога, голф, трчање, итн.Спецификација : Бои : како што е прикажано на сликата Големина : 40 x 1 x 0.2 cm/ 15.7 x 0.4 x 0.08 инчен Количина : 10 парчиња Материјал : еластична бенд, силикони Пакет содржина : 10 x Спортски headband.

За производот

Colors:
as shown in the picture Size

Купувачите избираат и