• Свеж
Littlearth NHL Headband Сет

Littlearth NHL Headband Сет

DEN 264.72

Од стока
Достапно.

Увезени.Официјално лиценцирани headband сет.Направени од 30% гума и 70% полиестер.Пакетот вклучува 2 paints за повеќе стил опции.Мека растеглив headbands за удобност.Произведено во Кина.Биде модерен и да го покаже тимот гордост и поддршка со ова официјално лиценцирани 2 Пакет headband поставени од страна Малку Земјата Продукции со тимот бои и графика.Комплет вклучува две различни ширина големини за да ви даде повеќе стил опции.Овие headbands се меки и удобни направени од 30% гума и 70% полиестер.Тие, исто така, се водат за максимална удобност.

За производот

Купувачите избираат и