• Свеж
LENOX Алатки Удар Видов, Виткање (20997TFHS618636)

LENOX Алатки Удар Видов, Виткање (20997TFHS618636)

DEN 825.36

Од стока
Достапно.

Алуминиум механизам за заклучување спречува удар виде ножот од тоа да биде отстранета за време на употреба.На удар видов има заменлив се справи со која има стандарден reciprocating виде ножот.На удар видов е идеален за флеш-сечење на апликации или кога ножовка не е достапна.ТРИ ПАТИ удар видов е одлична за сечење base, гипс, дрво, пластика и метал.Оваа LENOX ТРИ ПАТИ Удар Видов карактеристики на алуминиумски заклучување механизам за спречување на сечилото од тоа да биде отстранета за време на употреба.Нејзините умре-фрлија алуминиумска конструкција го прави идеален за флеш-сечење на апликации или кога ножовка не е достапна.Над-украсениот rubberized контрола ви овозможува безбедно сфати удар го виде додека работат.

За производот

Купувачите избираат и