• Свеж
Geoot Snap Клипови 50pcs U-форма Метал Клипови за Коса Екстензии DIY (Беж)

Geoot Snap Клипови 50pcs U-форма Метал Клипови за Коса Екстензии DIY (Беж)

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

100% Сосема нов и висок квалитет.Практично и корисно.добар помошник за коса екстензија.Метален клип со гума, силикони.Snap Клипови.Клипови Коса Додатоци. 100% Сосема нов и висок квалитет Практично и корисно.добар помошник за коса екстензија Метален клип со гума, силикони Snap Клипови Клипови Коса Додатоци.

За производот

Купувачите избираат и