• Свеж
Ticonderoga Канцеларија и Училиште Гумичка Комбинација Сет, 15 Гумичка Мулти-Pack, различно обоени (38931)(3Pack)

Ticonderoga Канцеларија и Училиште Гумичка Комбинација Сет, 15 Гумичка Мулти-Pack, различно обоени (38931)(3Pack)

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

4 пред-наострен црвено моливи по пакет.Се користи за проверка, карта во боја, по повод одбележувањето на нацрти и предлози, и уредување на трудови.Брилијантен, не-исчезнува, erasable бои.Одлично за наставници, уметници, сметководители и инженери.Заработи слободни материјали - Посета на Prang Моќ веб-страница за програмата информации.

За производот

Купувачите избираат и