• Свеж
Fido Грижа за Забите во Стомакот Коски за Кучиња, Јогурт Вкус - 8 Средни Третира - Безбедно Сварлива Џвака со Кој се Промовира Плак и забен камен Контрола-Помага за Подд

Fido Грижа за Забите во Стомакот Коски за Кучиња, Јогурт Вкус - 8 Средни Третира - Безбедно Сварлива Џвака со

DEN 1320.00

Од стока
Достапно.

КУЧИЊАТА ГИ САКАМ - вкусни јогурт, зачинет грижа за забите и коските со prebiotic и пробиотик да им помогне на поддршка на здрав дигестивен систем и живи култури се наоѓаат во јогуртот за да се намали плак и забен камен формирање.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ - 1 пакет на Стоматолошката Заштита Стомак Коски; секој пакет содржи 8 средни третира со единствена v-мило дизајн кој не само што не е лесно да се одржи, но масажа на непцата и чисти забите.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - куче третира со вкус кучиња може да му одолее.Со гордост се направени во САД кој содржи природни состојки, вклучувајќи антиоксиданти, омега масни киселини и есенцијални амино киселини кои се лесно сварливи и многу вкусен.ЗА СРЕДНИ КУЧИЊА - одржите вашиот кожен пријател зафатен со задоволување на нивните природни гуми за потребите и обезбедување на соодветен проток на крв низ вашето куче е непцата за да помогне да се спречи лош здив.Коските се препорачува за кучиња мерење помеѓу 25-50 фунти и на возраст од 6 месеци до.ХРАНЕЊЕ НАСОКИ - џвакањето е од суштинско значење, здрава и пријатно активност за кучиња.Чувајте ги овие scrumptious третира на рака за да им даде на вашиот кожен пријател брз вкусни третира.Ова не е целосна и избалансиран оброк, секогаш снабдување со свежа вода.

За производот

Купувачите избираат и