• Свеж
Природни У Облик на Бамбус Удели 16in. 4 Пакет

Природни У Облик на Бамбус Удели 16in. 4 Пакет

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Вклучува 4 U-Обрачот Бамбус canes.Лесен и едноставен за поддршка на удели за помали внатрешна и надворешна качување растенија. 16" долг од околу 5" широк. (ширина може да се разликува малку).Бамбус нуди органски и природен изглед, а од метал или пластика.Овие U-Облик Пергола полови можат да се користат поединечно, или споени заедно за да се создаде кафез.Сите природни растителни поддршка удели од страна на Akka Природни.Нашата у облик на бамбус столбови се користи за различни vining и качување растенија.

За производот

Купувачите избираат и