• Свеж
Hemoton 10Pcs Декоративни Градина Ограда Ивица Граница Отворено Пејзаж Ивица Граница Косилка за Трева Flowerbeds Растенијата Граници за Градина Цвет Патио Тревник

Hemoton 10Pcs Декоративни Градина Ограда Ивица Граница Отворено Пејзаж Ивица Граница Косилка за Трева Flowerbeds

DEN 713.52

Од стока
Достапно.

Одличен подарок за вашето семејство или пријатели, им даде прекрасна декорација за Божиќ, празник и свадба.DIY.Секој оградата може слободно да се поврзани за да се направи поинаква форма.Добар пластичен материјал, издржлив и не е лесно да се деформира, имајте добар изглед за долго време.Пластични не апсорбира влага, па површина не блистер, не кора off, нема да ги кородираат и гниење.Лесен, едноставен, практичен, атмосферски, чиста и елегантен.Погоден декоративни ограда за high - end места.

За производот

Купувачите избираат и