• Свеж
30 ПАРЧИЊА Пластични Ивица Удели, 8 Инчен Пејзаж Ивица Anchoring Шила Спирала Најлон Пејзаж Шила за Paver Ивица, Плевел Бариери, Трева, Шатор, Anchoring Шила

30 ПАРЧИЊА Пластични Ивица Удели, 8 Инчен Пејзаж Ивица Anchoring Шила Спирала Најлон Пејзаж Шила за Paver Ивица,

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

СОЛИДНА DEFENDER : 30 парчиња, од 8 инчен пејзаж ивица anchoring шила, што се користи за различни градинарство фиксација, пејзаж рабови, вештачка трева, трева патеки и повеќе.ЦРНА И УБАВИ : Секоја земја помине има спирала дизајн, кој може да биде повеќе лесно да се вметнат во отворено површини, како што трева тревници, повеќето хард глини, topsoil, градина на почвата, итн.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : План за соодветна дистанца и се користи mallet или гумен чекан.На здрав најлон може да издржи влијанието на глина и карпеста почва.Тие се задржи вашата работ дизајн во место и нема да се движи во текот на мраз или поројниот дожд.ВИСОК КВАЛИТЕТ : со Користење на високо-квалитетна пластика и уникатни суровини, може да се користи, и тоа не е лесно да се деформирани и избледени.Материјалот е тешко и лесно може да се вметне во нашата земја и песок, и деталите се ингениозно со цел да се спречи одред, а тоа не е лесно да се извади.ЗАДОВОЛИТЕЛЕН ОДГОВОР ЛИСТОВИ : Како одличен градина алатка е совршен подарок за градинарство ентузијасти.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. 30 ПАРЧИЊА Пластични Ивица Удели.

За производот

Купувачите избираат и