• Свеж
Gazechimp 16ft Не - Пејзаж Ивица Серпентина Проектот Градина на Работ Граница Црна Вклучува 8 Ивица Удели

Gazechimp 16ft Не - Пејзаж Ивица Серпентина Проектот Градина на Работ Граница Црна Вклучува 8 Ивица Удели

DEN 309.60

Од стока
Достапно.

Измерете го износот што треба и намалување на должината - или да се приклучите повеќе калеми за да се создаде поголема дизајн.Пластични пробиваат за двете градини и paver ивица.Пакетот вклучува 16-нога серпентина на црна пејзаж ивица и 8 парчиња 8-инчен спирала шила да се одржи пробиваат во место.Флексибилни пластични овозможува ивица да бидат инсталирани во права линија или моделирани да се формира криви, и долго спирала шила да се задржи вашата ивица право во место.Лесен за употреба.Местото на ивица околу покрена цветните леи, дрва, трева и градини и користат гумени mallet да се вози на шила во табови и тогаш ќе се добие сигурен, долготрајни граница.Опис : - Пластични пробиваат за двете градини и paver ивица. - Пакет вклучуваат 16-нога серпентина на црна пејзаж ивица и 8 парчиња 8-инчен спирала шила да се одржи пробиваат во место. - Лесен за употреба.Местото на ивица околу покрена цветните леи, дрва, трева и градини и користат гумени mallet да се вози на шила во табови и тогаш ќе се добие сигурен, долготрајни граница. - Флексибилни пластични овозможува ивица да бидат инсталирани во права линија или моделирани да се формира криви, и долго спирала шила да се задржи вашата ивица право во место. - Измерете го износот што треба и намалување на должината - или да се приклучите повеќе калеми за да се создаде поголема дизајн.Спецификација : - Ивица Ширина : 5cm/1.97 inch Package Вклучува : 1 Piece Landscape Edging8 Pieces Spikes Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

За производот

Купувачите избираат и