• Свеж
Happyyami 2 Парчиња Градина Picket Ограда Пластика Бела Ивица Косилка за Трева Цвет Кревет Растенијата Граници Отворено Тревник Патио Guard Декоративни Пејзаж Панели 50cm30cm

Happyyami 2 Парчиња Градина Picket Ограда Пластика Бела Ивица Косилка за Трева Цвет Кревет Растенијата Граници

DEN 489.36

Од стока
Достапно.

Квалитет и Лесен & Flexiable : Направен од не - токсични и еколошки PP материјал Многу лесен и flexiable, тоа може да се соберат во голем број на форми.Прекрасна Модерна & Едноставен Стил : Бела боја, со едноставна линија дизајн го прави лесно да се види во вашата градина.Тоа одговара за сите временски услови и анти - УВ функција го прави тоа може да биде трае долго време.Лесно се Соберат : Доста лесно за да се собираат и да disassemble, дури и лесен за чистење и maintance.Совршен за градини, flowerbeds, приоди за автомобили, патеки, граници и тревници.Мулти - цел : Тоа може да биде мечување за вашата градина, на граничниот за вашиот патеката, или заштита guard област за мали животни.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАША 1 ПРИОРИТЕТ - ве Молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме Топ - Отценети Услуга на Клиентите.Опис 2 Парчиња Градина Picket Ограда Пластика Бела Ивица Косилка за Трева Цвет Кревет Растенијата Граници Отворено Тревник Патио Guard Декоративни Пејзаж Панели 50cm*30cm Карактеристики - Материјал : Пластика.- Големина : 50x30cm.- Боја : Бела.Пакет Вклучувајќи 2 Парчиња Пластични Огради.

За производот

Купувачите избираат и