• Свеж
E-Z Поврзете 1983-RFLL Повеќенаменски Ивица Дополнителни Додаток Скок Пакет

E-Z Поврзете 1983-RFLL Повеќенаменски Ивица Дополнителни Додаток Скок Пакет

DEN 1185.60

Од стока
Достапно.

EZ поврзете мулти-цел скок за полнење.Препорачливо е да се користат најмалку еден додаток за полнење за на секои две должини на EZ поврзете пејзаж и paver ивица.Секој комплет вклучува четири 10-инчен издржливи, најлон спирала шила за anchoring пробиваат во земјата.Користење со E-Z Поврзете Повеќенаменски Пејзаж и Paver Ивица (предмети 1504 BK-16 C & 1506 BK-24 C).Оваа EZ поврзете мулти-цел скок комплет се препорачува да се користи минимум еден додаток за полнење за на секои две должини на EZ поврзете пејзаж и paver ивица.Секој комплет вклучува четири 10-инчен издржливи, најлон спирала шила за anchoring пробиваат во земјата.

За производот

Купувачите избираат и