• Свеж
MGYJ Градина Ивица Декоративни Границата на Оградата Дрвени Ивица Засилен Тревник Граница Оркестарот на Животните Бариера за Дворот Цвет Кревет Градина Ограда (Гол?

MGYJ Градина Ивица Декоративни Границата на Оградата Дрвени Ивица Засилен Тревник Граница Оркестарот на Животните

DEN 3003.36

Од стока
Достапно.

Лесна Инсталација ,Оваа градина ивица има висока-крај изглед, и е брз и лесно да се инсталира.Времето отпорни, отпорни на минатата сезона по сезона.Тоа е еднократно.Самовила ограда е cuttable до вашата посакувана должина со помош на жица машина, лесен за употреба, оваа ограда ќе биде одлично да се одржи во вашата градина, и тоа исто така може да предизвика вашиот децата имагинација.Дрвена ограда е лесно да се инсталира и може да се користи по приклучување во земјата.Ако почвата е тешко, олабавување на почвата прв, а потоа вметнување на дрвена ограда; или директно ископа дупка со hoe да се закопаат на иглички.Не удирајте тешко со чекан, во спротивно ќе се распадне лесно.Чувајте ги децата,кучиња,зајакот,или други животни од вашиот двор.Исто така, тоа им помага да ги дефинираат и да се заштити вашата градина, патеки и пејзажи да се направи пејзаж граница околу дрвото, засади кревет,оркестарот picket ивица тревникот.Мини picket ограда е направена од дрво и железо жица, површината со слој, мазни, цврсти и издржливи да ја користите.Флексибилни железо жица која го направи ограда наведнуваат лесно и нема да се деформира, одлична за декорација на самовила градини.Големина : 39.37x27.55in.

За производот

Купувачите избираат и