• Свеж
Господар Марк Пластика 95340 Тераса Одбор Пејзаж Ивица Калем, 5-инчен x 40-Метарски, Браун

Господар Марк Пластика 95340 Тераса Одбор Пејзаж Ивица Калем, 5-инчен x 40-Метарски, Браун

DEN 788.64

Од стока
Достапно.

Обезбедува текстура, дрво grained изглед на вашиот пејзаж ивица.Се создаде покрена слој на прекривка, карпи или земја.Овој производ е направен од силна, рециклираната пластика и ќе покажат своите уредување за години.Обезбедува текстура, дрво grained изглед на вашиот ивица.Блокови ширење на трева правејќи уредни граница.Создава покрена слој на прекривка, карпи или земја.Направени со 100% пост потрошувачите рециклирани HDPE пластика.

За производот

Купувачите избираат и