• Свеж
НК НК Тешки-Должност Пејзаж Ивица Проектот Тераса Одбор Цвет во Градината Колонист

НК НК Тешки-Должност Пејзаж Ивица Проектот Тераса Одбор Цвет во Градината Колонист

DEN 1079.76

Од стока
Достапно.

Лесен за употреба.Местото на ивица околу покрена цветните леи, дрва, трева и градини и користат гумени mallet да се вози на шила во табови и тогаш ќе се добие сигурен, долготрајни граница.Пакетот вклучува 16-нога серпентина на црна пејзаж ивица и 8 парчиња 8-инчен спирала шила да се одржи пробиваат во место.пластика овозможува на пробиваат да бидат инсталирани во права линија или моделирани да се формира криви, и долго спирала шила да се задржи вашата ивица право во место.Пластични пробиваат за двете градини и paver ивица.Измерете го износот што треба и намалување на должината - или да се приклучите повеќе калеми за да се создаде поголема дизајн.

За производот

Купувачите избираат и