• Свеж
Yeahii 5/10/20 Компјутери Имитација Камен Ефект Тревник Ограда Градинарство И Ивица Блокирам Цвет Кревет Границата На Растенијата Што Се Граничат Со Трева Работ Градина

Yeahii 5/10/20 Компјутери Имитација Камен Ефект Тревник Ограда Градинарство И Ивица Блокирам Цвет Кревет Границата

DEN 1579.20

Од стока
Достапно.

✿ Оваа пластика тревник edge е многу погодна за разликување градина кревети и од други тревници, што го вашиот градина изгледа уредни и чисти. ✿ Инсталацијата не е лесно, нема потреба да се копа : нема друг рачен алат што се потребни.Само внесете огради, еден по еден во мекото или влажна почва со рака.Се препорачува да инсталирате од лево кон десно.Ова осигурува дека секој раб лесно може да слајд во следната раб. ✿ Лесна инсталација.Ве молиме бидете сигурни дека земјата на која тревникот е инсталиран е мека и влажна.Тоа е најдобро да се користи гума mallets кога вметнување на, како што тие се лесно да се скрши. ✿ Блокирам и заклучување заедно за да формираат лесна работ за растенија, тревници или patios. ✿ Димензија : стан.24.5x10x23cm/9.64x3.93x9.05in.Боја : Мулти-Боја.

За производот

Type:
Imitation Stone Lawn Fence
Material:
Plastic
Features:
Imitation Stone Lawn Fence, Gardening Edging Interlock, Garden Decoration Fence
Dimension:
app.24.5x10x23cm/9.64x3.93x9.05in
Color:
Grey
Quantity:
1 Set
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
5 Pcs x Imitation Stone Lawn Fence :
10 Pcs x Imitation Stone Lawn Fence :
20 Pcs x Imitation Stone Lawn Fence :

Купувачите избираат и