• Свеж
Пластика Градина Ивица Ограда, на Висина 27cm/10.63 DIY Декоративни Цвет Кревет и Трева Градина Граница, Бела Флексибилни Фунта-во Пејзажот на Границата Градина Пробиваа

Пластика Градина Ивица Ограда, на Висина 27cm/10.63 DIY Декоративни Цвет Кревет и Трева Градина Граница, Бела

DEN 1980.00

Од стока
Достапно.

❀ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Градина Ивица Граница направен од високо-квалитетни PP материјали, нема да попуштат, да искриват, жолта, splinter или гниење. ❀ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Пејзаж ивица лесно поставување на декоративни градина граница и е лесно да го инсталирате, нема да копа е потребно,само внесете ја во земјата. ❀ ДЕКОРАТИВНИ ЦВЕТ КРЕВЕТ и ИВИЦА : Најбрз, најлесен начин ќе се најде за дефинирање на работ помеѓу вашиот тревник и цветните леи,само се наведнуваат на делови за да се формира агол треба,Дава чиста, готови да се погледне околу plantings и градина легла. ❀ ГРАДИНА ИВИЦА ОГРАДА : да се Создаде убаво убав двор, без да се ангажира професионални - тревник ивица дека е лесно да се инсталира без да копа потребно.Одличен украс за вашата градина, на тревникот, патио итн. ❀ ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА И ОБЛИК : За пократки должини, само се измери износот потребен за проектот и се сече со градинарски shears.PP пластичен материјал е мек и силен, тој може да патува на различни форми во зависност од вашите потреби.Дали треба пејзаж на работ да се заштити вашата градина?Зошто да не пробајте го нашиот брановидни тревник palisade границата?Ви помогнат да се изгради една убава градина ограда easily Ideal за поплочување било material Can биде форматирана во било shape Perfect за DIY projects Our флексибилни тревник ивица е само она што ви треба.Тоа е практична, трајни, и лесно да се инсталира.Кликнете "Додај за да Кошница" и промените вашата градина!Тој е направен од високо квалитетни пластични дека е доволно флексибилен за да бидете агресивни облини и лесно да се намали, но трајни доволно да се спротивстави на временските промени и други фактори на животната средина за годините што доаѓаат.Тоа е без сомнение, најзгодно алатка за било градинар.ТОПЛО NOTICEPlease им овозможи на малата големина грешка поради прирачник за мерење.! ! !Ако сте купувачот во Обединетите Арапски Емирати, ве молиме пополнете во добивањето информации на англиски јазик, во спротивно не ќе биде во можност да испорача! ! !Ние се извинуваме за проблеми предизвикани за вас.

За производот

Купувачите избираат и