• Свеж
Liveinu 5 Компјутери Декоративни Градина Ограда Отворено Edgings Градина Picket Ограда Interlocking Градина Ивица Граница Косилка За Трева Flowerbeds Растенијата Граници Декоративни ?

Liveinu 5 Компјутери Декоративни Градина Ограда Отворено Edgings Градина Picket Ограда Interlocking Градина

DEN 448.08

Од стока
Достапно.

Материјал : Изградена од цврста пластика, што значи дека производот е времето доказ и целосно одржување слободни.Материјал : Изградена од цврста пластика, што значи дека производот е времето доказ и целосно одржување слободни.Економски и Издржливи : На декоративни граница на градина edge е направен од рециклирани пластични, рѓа-отпорни и корозија-отпорни, и може да се користи за многу години.Тоа е одлична замена за метални и дрвени огради.Елегантен Дизајн : Домот, градината ограда дизајн носи и виталноста на вашата дворот и градината.Темно зелена симулира боја на листовите и совршено се вклопува со цвеќиња, додавајќи љубовни чувства кон вашиот дом.Лесен за Инсталација : Секое парче на привремен подвижна граница мечување, лесно може да се испреплетени со прстен на страна и огради станот за лесен за складирање; нема дополнителни алатки потребни за да ги инсталирате оваа патио пејзаж ивица ограда : едноставно да се држи и да се обезбеди зачинети нозете на оваа оркестарот не копаат ограда делови во земјата.Овие не се ископа метал ограда панели може да се прошири на различни форми во зависност од вашите посебни намени на оваа патека ивица ограда.Мулти-Цел : Доста лесно за соберат и расклопување,дури и лесен за чистење и maintance.Совршен за градини, flowerbeds, приоди за автомобили, патеки, граници и тревници.Тоа може да биде мечување за вашата градина, на граничниот за вашиот патеката, или заштита guard област за мали животни.Големина : 5 PCs | Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и