• Свеж
Господар Марк Пластика 53206 Професионални Пејзаж Ивица Couplers, pack 3

Господар Марк Пластика 53206 Професионални Пејзаж Ивица Couplers, pack 3

DEN 1091.76

Од стока
Достапно.

Се користи за да се приклучат на две парчиња на ивица заедно.Наменет за употреба со Master Марка е Професионална и Длабоко Работ ивица.Лесно да се Инсталира-се поврзува 2 тревник калеми заедно.Професионални, Длабоко Работ, и Безвременски Форма Раб.Направен е во САД од 100% рециклиран пост потрошувачите пластика.Професионални Спојка За Полнење 3 Пакет.Наменет за употреба со Професионален и Длабоко Работ ивица.Се користи за да се приклучат на две парчиња на ивица заедно.Господар Марк Пластика стана премиер име во тревник, дворот, и градежни материјали низ светот се должи на фактот дека ние сме една од најголемите и најпознатите искусни recyclers на HDPE пластика.Висока Густина Полиетилен пластика, кои вклучуваат големите тежина материјали, како млеко jugs и детергент контејнери шишиња кои не се лесно да се распадне.Затоа, ова ѓубре ќе трае многу години во депонија.Нашите рециклирање операција зема оваа пластика, grinds до тоа, sterilizes тоа, и да се третира тоа за понатамошно користење во нашата тревник и градина производи и композитни платформа материјали.

За производот

Купувачите избираат и