• Свеж
Icanmit DIY Декоративни Цвет Трева Кревет Граница, Градина Пластика Ограда Ивица, Камен Ефект Пластични Palisade Ограда за Градина,на Тревникот,Walkway и во Пејзажот, Ивица. (40 К

Icanmit DIY Декоративни Цвет Трева Кревет Граница, Градина Пластика Ограда Ивица, Камен Ефект Пластични Palisade

DEN 430.32

Од стока
Достапно.

【Градина Ивица】 : градината пластика ограда ивица може да се вклопуваат добро со тревник да се формира единствена рамка.Изработен од пластика, но може да се одразат на ефектот на камен, на тревникот декорација евоцира деликатни изглед со едноставен дизајн. 【Прилагодливи Градина Огради】 : Рок-ефект чекан-во пејзажот на работ лесно може да се прилагоди, дозволувајќи им на корисниците да создадат право агли или наведнува форма за градина.Тревник скратува потсетуваат на деликатни изглед со еден минималистички дизајн и одржување на тревникот и flowerbed уредно одделени. 【Лесно да се Инсталира】 : Трим-слободен монтажни дизајн го прават овие interlocking ивица лесно и брзо да го инсталирате.Градината ограда парчиња се состои од оградата и скок, нема копач алатка е потребно, само слот оградата панели заедно и да им помогнам на дното скок во мека основа за размена на инстант употреба.За потешко земјата користат гумени mallet да се обезбеди ивица. 【Заштита на растенијата】 : Овие пластика ограда рабови може да посебна вашиот двор од вашиот двор за да се направи вашата градина изгледа уредно, и да се спречи вегетација од растечки во близина на рабовите или да не бидат прегазени од страна на животни. 【Градина Граница DIY Декорација】 : Едноставен и атмосферски,чиста и елегантен.Секој оградата може да бидат поврзани меѓу големината на слободен комбинација.Одличен украс за вашата градина,на тревникот.Боја : 40 КОМПЈУТЕРИ.

За производот

Купувачите избираат и