• Свеж
Happyyami Флексибилни Градина Ивица Граница Picket Ограда Тревник Патио Ивица Двор Мечување Граница Ивица Панели Цветни Растенија Guard Градина Тревник Портата за Домашна ?

Happyyami Флексибилни Градина Ивица Граница Picket Ограда Тревник Патио Ивица Двор Мечување Граница Ивица Панели

DEN 2248.80

Од стока
Достапно.

Направени од високо - квалитетни и издржливи заштита на животната средина ПП материјал, стабилна и не е лесно уништен.Погодни за долготрајна употреба.Interlocks да се формира декоративни граница.Ако земјата не е многу мека, само се користи mallet да чукнам секој interlocking парче во земјата.Ако земјата е тешко, копа ров и поставуваат градина во тоа да се задржи стабилен.Пејзаж декорација ќе биде наједноставниот систем за да дефинирате помеѓу тревник и цвет кревет или градина.Прекрасен Изглед】тревникот edgings нека градина изгледа повеќе стилски, уредно и убави.Донесе чист и уреден изглед на растенија и градина легла.Лесен за употреба без дополнителни алатки потребни за да ги инсталирате оваа патио пејзаж ивица животинско бариера ограда : .Големина : 900 X10cm.

За производот

Купувачите избираат и