• Свеж
MGYJ Градина Ивица Декоративни Границата на Оградата Дрвени Градина Ограда Пејзаж Удел Оркестарот Балкон Граница Круг Засилен Guard Пробиваат за Дворот Партија (Боја :

MGYJ Градина Ивица Декоративни Границата на Оградата Дрвени Градина Ограда Пејзаж Удел Оркестарот Балкон Граница

DEN 713.52

Од стока
Достапно.

Лесна Инсталација ,Оваа градина ивица има висока-крај изглед, и е брз и лесно да се инсталира.Времето отпорни, отпорни на минатата сезона по сезона.Тоа е еднократно.Секој дел е дизајниран со interlocking кожа жица кои лесно се заклучува заедно.Ова го прави идеален за пробиваат во криви или прави области.Тоа исто така ви дава можност да се користи и ивица било должина можеби ќе треба.Цврсто дрво, изградбата, јасно дрво жито.Тоа е утврден од кожа жица додатоци, не е лесно да ' рѓа.Натопени во еколошки вода-базирани боја, мирис, мулти-процес, за употреба на отворено кога е веќе, нема да исчезнат.Нашите дрвени picket мечување се третира со carbonizing, Што може да се зголеми на деформација отпор, шириме на услугата живот и, исто така, даде оградата рустикален изглед.Дрвени парчиња поврзани со железо жица, самовила оградата може да се намали за било должината што треба со жица машина.Здрав и лесно да се обликуваат.Тоа е сосема лесно место во вашата градина, од суштинско значење прибор за изработка на мини градина или куќа.

За производот

Купувачите избираат и