• Свеж
Meideli 4Pcs Градина Ивица Пластични Пејзаж Граница Ивица Спојување DIY Цвет Кревет и Ивица Монтажни Сива Имитација Тули Ефект Двор Ограда на Дворот Сива 4pcs

Meideli 4Pcs Градина Ивица Пластични Пејзаж Граница Ивица Спојување DIY Цвет Кревет и Ивица Монтажни Сива Имитација

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

⭐Оваа градина edge е изработен од пластика, кои се еколошки и издржливи.Оградата рамка должина е 17.72,а во ширина е 11.61 во. ⭐Дизајниран со тока и монтажни дизајн, оваа градина ивица е едноставен и лесно да се splice, и може да се расклопуваат за складирање.Или можете да splice ги заедно за да ги красат вашата градина. ⭐Имитација тули ефект дизајн, овој вид на градина работ изгледа живописни и lifelike, можете да го користите за да ги красат вашата градина работ или приложи цвет граница. ⭐Оваа градина edge е лесно да го користите, вие само треба да нежно вметнете ги во почвата со помош на алатки за да се заврши својата градина ограда декорација.Можете исто така да создадете свој уникатен дизајн и се убаво красат вашиот цвет кревет. ⭐Работ на оваа градина е опремен со четири, погоден за градината ограда украс на дворот, двор, градина, фарма, или тревник, walkway и на други места кои треба да се приложи.Високо-квалитетни и безбедни PP материјал.Тоа може да се спротивстави на лоши временски услови, како што се ветер и дожд, и е погоден за употреба на отворено на целата година.

За производот

Купувачите избираат и