• Свеж
ZHJBD 1.5 Метри Picket Ограда Граница за Наводнување,Градина Palisade Ивица Граница Работ на Тревникот Flowerbed со Дрво Текстура Пластични Браун Природен Тревник & Пејзажот на Гр

ZHJBD 1.5 Метри Picket Ограда Граница за Наводнување,Градина Palisade Ивица Граница Работ на Тревникот Flowerbed

DEN 2341.92

Од стока
Достапно.

Заштитни и мулти-цел : да се Чува децата, кучиња, зајаци или други подалеку од вашиот двор за заштита на растенија и цвеќиња во вашиот двор.Во прилог, тоа им помага да ги дефинираат и да се заштити вашиот градини, патеки и пејзаж граници.Спојување дизајн, лесно да се инсталира и да ги чува : Тока дизајн, едноставен и лесен за splice, полесно расклопување и склопување, може да се cycled spliced според потребната должина, постојат 3 plungers под секоја ограда, која може да биде директно вметнат во мека почва да се направи ограда длабоко фиксна во почвата.Чувајте го фирма и не губат дури и во ветер и дожд, на база може да биде самостоен, и расклопуваат база може да се чуваат во задниот дел.Овој мултифункционален дрво жито ефект градина рамка може да се користи за да гримаса на тревникот или да направи покрена кревети или зеленчук закрпи.Поставување на рамка ја намалува потребата за постојана тревник средување и плевел трансфер.Декоративни : дрво жито ефект границата на оградата себе е декоративни за вашата градина, со додавање на повеќе забава во вашиот живот.Тие можат да ги организирате вашите градината и чувајте го на тревникот и flowerbed уредно одделени преку оваа атрактивна "дрво ефект" граница, така што вашиот двор и дворот имате прекрасен изглед, и ќе бидете горди на тоа.Високо-квалитетни материјали : Изработени од , без мирис, висок квалитет на заштита на животната средина ПП материјал, издржлив, можат да го издржат ветер и дожд, не е лесно расиплива, времето е отпорен и издржлив, погоден за употреба на отворено на целата година.Ако имате други барања во времето на купување, ве молиме ни e-mail.

За производот

Купувачите избираат и