• Свеж
Windhager Врба Ивица Тркалаат – 20 x 100 cm – Кафеава

Windhager Врба Ивица Тркалаат – 20 x 100 cm – Кафеава

DEN 460.80

Од стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Флексибилни, оптимална за работ одделување на цвет и зеленчук градини.Направени од вертикална ткаени врба.Со прав обложен железо жица граница декорирани пробиваат за цветните леи.Границата Право Плетен со редовни штипки за да се обезбеди во тере.Cette градина портата може да се преземат лесно, криви, форми и обликување на дизајн на вашата градина-Боја [TN21 Род Плетен, бидејќи naturelle.Димензија : 100 x 35 см.

За производот

Купувачите избираат и