• Свеж
Aoipend Тераса Одбор Пејзаж Ивица Серпентина Комплет Црна Градина Граница 5 Инчен Висока 20 Метри со 8-Парче Двор Пејзаж Удели за Тревник,Цвет Кревет, Игралиште и Уреду?

Aoipend Тераса Одбор Пејзаж Ивица Серпентина Комплет Црна Градина Граница 5 Инчен Висока 20 Метри со 8-Парче

DEN 1079.52

Од стока
Достапно.

Се создаде Убава Градина : Користете го овој тераса табла да се создаде свој идеал градина.Нема потреба да вработи професионален за уредни и чисти градина.Користете го овој тераса одбор удели да се создаде остро walkway преку пејзаж области.Користете го за да се создаде покрена слој на карпи, прекривка или почвата и блок се шири на трева.Црна Пејзаж Ивица Серпентина Комплет : комплет содржи 20 метри од 5-инчен тераса одбор и 8 10-инчен пластични скок, нема потреба да купат дополнителни пејзаж удели, користете Пејзаж Ивица Серпентина за Полнење за да се заврши работата.Издржлив Материјал : пробиваат за уредување е направен од висок квалитет на ЈП пластика, која е отпорна на топлина, влага, гниење, напукнување, rusting и chipping, па можете да го користите за години, совршен за градина ивица граница, пејзажот и ивица граница, тревник ивица, градина граница.градина ивица,цвет кревет и ивица.Лесно Да се Наведнуваат : Можете да се наведнуваат на пејзаж ивица серпентина во посакуваната пејзаж форма, не копа пејзаж ивица е лесно да се инсталира и да се намали, флексибилен материјал може да се задржи виткање и права, што ќе ви овозможи да се создаде посебни форми.Објектот Големина : 20 стапки долг, 5 инчен висока градина ивица серпентина и 8 10 инчен Пејзаж Ивица шила, вметнете Пејзаж Ивица Удели во врвот на rim и потоа вметнете скок во земјата, позиционирање ги цврсто на земја.

За производот

Купувачите избираат и