• Свеж
nicything 5PCS Имитација на Дрво Градинарски Ограда, Splicable Дрво Жито Ефект Градина Граница Ивица, Отворено Градина Пејзаж Декоративни Мечување, Издржлива Пластика Градин

nicything 5PCS Имитација на Дрво Градинарски Ограда, Splicable Дрво Жито Ефект Градина Граница Ивица, Отворено

DEN 367.92

Од стока
Достапно.

✿✿Декоративни : дрво жито ефект границата на оградата себе е декоративни за вашата градина, со додавање на повеќе забава во вашиот живот.Тие можат да ги организирате вашите градината и чувајте го на тревникот и flowerbed уредно одделени преку оваа атрактивна "дрво ефект" граница, така што вашиот двор и дворот имате прекрасен изглед, и ќе бидете горди на тоа. ✿✿Спојување дизајн, лесно да се инсталира и да ги чува : Тока дизајн, едноставен и лесен за splice, полесно расклопување и склопување, може да се cycled spliced според потребната должина, постојат 3 plungers под секоја ограда, која може да биде директно вметнат во мека почва да се направи ограда длабоко фиксна во почвата.Чувајте го фирма и не губат дури и во ветер и дожд, на база може да биде самостоен, и расклопуваат база може да се чуваат во задниот дел. ✿✿Заштитна и мулти-цел : да се Чува децата, кучиња, зајаци или други животни далеку од вашиот двор за заштита на растенија и цвеќиња во вашиот двор.Во прилог, тоа им помага да ги дефинираат и да се заштити вашиот градини, патеки и пејзаж граници. ✿✿Овој мултифункционален дрво жито ефект градина рамка може да се користи за да гримаса на тревникот или да направи покрена кревети или зеленчук закрпи.Поставување на рамка ја намалува потребата за постојана тревник средување и плевел трансфер. ✿✿Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет на заштита на животната средина ПП материјал, издржлив, можат да го издржат ветер и дожд, времето е отпорен и издржлив, погоден за употреба на отворено на целата година.Спецификација : Материјал : PPColor : brown Single парче големина : за 28x23x2.5cm/11.02x9.05x0.98inch Пакување Листа : 5x Garden Ивица Забелешка : 1. Поради рачни мерења на локации, и не може да биде толеранција на 12cm.2. Поради влијанието на светлината, бојата прикажани на сликата може да биде малку различен, која е неизбежна, се надевам, ќе може да ги разбере!.

За производот

Material:
PPColor

Купувачите избираат и